افتتاح فروشگاه
فروشگاه تراش ابزار سینا برای هر چه بهتر ارائه دادن خدمات به مشتریان محترم افتتاح گردید . برای دیدن نمونه کلیه اجناس و اگاهی از کیفیت انها می توانید به فروشگاه مراجعه فرمایید .
نماینده انحصاری CROWN
تراش ابزار سینا تنها نماینده سنگ های CROWN در ایران بوده که ارائه دهنده سنگ های برش و ساب اهنگری ، سنگ های استیل بر و پروفیل بر ، سنگ سنگ بری و مینی فلاپ در دانه بندی های مختلف با بهترین کیفیت می باشد .
به سایت ابزار سینا خوش آمدید

این واحد در سال 1377 با هدف تهیه و توزیع ابزار آلات تراشکاری و قالب سازی و پخش در بازارهای داخلی ایران تشکیل گردید.

هدف اصلی این واحد تهیه و توزیع ابزار آلات با کیفیت و قیمت تمام شده مناسب جهت کارگاه ها و کارخانه های تراشکاری و قالب سازی بوده بطوریکه قیمت تمام شده کالای ساخته شده ارزانتری به دست مصرف کننده نهایی برسد.

فعالیت این واحد با تهیه و توزیع مته و فرز آغاز گردید و طی سالهای گذشته و با استقبال مشتریان از کیفیت و قیمت اجناس ارائه شده فعالیت این واحد نیز گسترش یافته و هم اکنون ارایه دهنده اجناس بیشتری از قبیل : مته ، فرز ، تیغچه ، حدیده ، قلاویز ، لوازم اندازه گیری ، تیغ اره دستی و ماشینی ، الماس جوشی و...می باشد.

سرویس سفارش آنلاین این امکان برای شما فراهم می سازد تا آسان تر از همیشه بتوانید محصولات مورد نیاز خود را سفارش دهید. برای استفاده از خدمات این بخش با تکمیل کردن فرم ثبت نام به جمع مشتریان ما بپیوندید.
لیست محصولات سینا تولز توسط تیم پیشتیبانی روزانه بروز می شود و شما می توانید در هر لحظه از ساعات شابانه روز از طریق این بخش به قیمت محصولات و توضیحات هر محصول دسترسی داشته باشید.
شما می توانید از طریق این بخش مستقیما با واحد مختلف ابزار سینا در ارتباط بوده وسوالات خودرا از کارشناسان ما بپرسید. مشاورین ما سعی خواهند کرد تا در اسرع وقت سوالات شما را پاسخ دهند.
شرکت تراش ابزار سینا در سال 1384 با هدف تهیه و توزیع ابزار آلات تراشکاری و قالب سازی و پخش در بازارهای داخلی ایران فعالیت خود را آغاز کرد. هدف اصلی این واحد تهیه و توزیع ابزار آلات با کیفیت و قیمت تمام شده مناسب تر می باشد.

این واحد با در اختیار داشتن پرسنل مجرب تلاش می کند تا همچنان بر حجم و کیفیت ابزارآلات خود افزوده تا بتواند هرچه بهتر نیاز صنایع مختلف را در تهیه ابزار مورد نیاز خود مرتفع سازد .